Ikona - O firmie
O firmie

Aktualności

Bezpieczeństwo sieci IT przede wszystkim

Marginalizacja zagrożenia i oszczędności – to główne powody, dla których firmy nie decydują się na inwestowanie w bezpieczny system monitorujący sprzęt IT. Najgorzej jest w małych i średnich firmach. Może to doprowadzić do poważnych problemów z bezpieczeństwem danych.

Arcus SI autoryzowanym partnerem Microsoft i HPE

Arcus SI odnowił i poszerzył certyfikaty Microsoft i HPE na rok 2017.

Arcus SI laureatem Gazeli Biznesu 2016

Arcus SI zajęła 1 miejsce w regionie lubelskim w XVII edycji rankingu „Gazele Biznesu"przygotowanym przez gazetę „Puls Biznesu”. „Gazele Biznesu" to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw z sektora MSP.

Jednolity Plik Kontrolny JPK dla Microsoft Dynamics

W związku ze zmianą Ordynacji Podatkowej oferujemy spełniający wymogi ustawowe moduł Jednolity Plik Kontrolny one4all JPK do systemów rodziny Microsoft Dynamics.

Partnerstwo ze StreamLabs

Arcus SI podpisała umowę partnerską z dostawcą rozwiązań dla stacji telewizyjnych – doświadczoną, łotewską firmą StreamLabs. Tym samym staliśmy się jedynym dostawcą tych produktów w Polsce.

Arcus SI partnerem Jutel

W dniu 7 września 2016 roku Arcus SI podpisała umowę partnerską z firmą Jutel OY z Finlandii – producentem oprogramowania do produkcji i emisji programu radiowego.

Arcus partnerem dodatku "ABC nowowczesnych technologii"

Z przyjemnością informujemy, że Arcus jest partnerem dodatku „ABC nowoczesnych technologii”, załączonego do dzisiejszego wydania dziennika „Rzeczpospolita".

Nowe biuro we Wrocławiu

1 lipca 2016 Arcus SI poszerzył listę swoich lokalizacji o Wrocław. Nowe wrocławskie biuro ma swoją siedzibę przy oddziale regionalnym Arcus S.A.

Arcus SI wraz z Microsoft partnerami merytorycznymi konferencji Petent 2.0

Czy wielokanałowa komunikacja urzędu z mieszkańcami nie jest koniecznością w obecnych czasach? Te i inne tematy będą omawiane na konferencji Petent 2.0, która odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia 2016 r. w Łodzi.

Arcus SI wdroży ERP w ELEKTROBUDOWIE SA

Należąca do Grupy Arcus spółka Arcus Systemy Informatyczne zawarła umowę na wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego o wartości ponad 4,5 mln zł brutto. Rozwiązanie będzie oparte o technologię Microsoft.

Kariera w branży informatycznej: Dni Kariery Lublin 2016

10 marca w lubelskiej Hali Globus odbędą się targi pracy „Dni Kariery”. To idealna okazja by poznać przyszłych pracodawców i rozpocząć karierę w branży informatycznej.

Arcus Systemy Informatyczne będzie jednym z uczestników tegorocznych Dni Kariery.

Wspólna konferencja Arcus SI oraz Microsoft

„Nie samym ERP’em fima żyje” to temat kolejnej wspólnej konferencji Arcus SI i Microsoftu
22 marca 2016 r.