Aktualności

Odbiór końcowy ZSI one4all dla Szkół Wyższych w Politechnice Śląskiej

W dniu 14.12.2017 roku w Gliwicach Politechnika Śląska potwierdziła końcowy odbiór zintegrowanego systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie uczelnią one4all dla Szkół Wyższych, wdrożonego przez konsorcjum Arcus SI – lider konsorcjum i COIG S.A.

Akademia Innowacji dla Uczelni 2020

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w Akademii Innowacji dla Uczelni 2020. Celem Akademii jest prezentacja innowacyjnych rozwiązań dla uczelni w kontekście dostępności środków unijnych i zmian systemowych zapisanych w Ustawie 2.0.

Webinarium Microsoft dla uczelni wyższych

Zapraszamy na bezpłatne webinarium pt. "Jak sprawnie zarządzać procesami kadrowo-płacowymi na Uczelni Wyższej?", przygotowane przez Microsoft we współpracy z Arcus SI.

Uniwersytet A. Mickiewicza w Poznaniu wdroży Microsoft Dynamics AX 2012

Informujemy, że Arcus SI, we współpracy z Integris Systemy IT z Poznania, zrealizuje projekt wdrożenia Dynamics AX 2012, z wykorzystaniem platformy „one4all dla szkół wyższych”, dla Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, zgodnie z umową z 26 września br.

Audyt zgodności i wdrożenie RODO

Ponad 50% polskich firm i instytucji nie jest jeszcze przygotowanych na wejście w życie RODO.

Czy Twoja także?

Bezpieczeństwo sieci IT przede wszystkim

Marginalizacja zagrożenia i oszczędności – to główne powody, dla których firmy nie decydują się na inwestowanie w bezpieczny system monitorujący sprzęt IT. Najgorzej jest w małych i średnich firmach. Może to doprowadzić do poważnych problemów z bezpieczeństwem danych.

Arcus SI autoryzowanym partnerem Microsoft i HPE

Arcus SI odnowił i poszerzył certyfikaty Microsoft i HPE na rok 2017.

Arcus SI laureatem Gazeli Biznesu 2016

Arcus SI zajęła 1 miejsce w regionie lubelskim w XVII edycji rankingu „Gazele Biznesu"przygotowanym przez gazetę „Puls Biznesu”. „Gazele Biznesu" to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw z sektora MSP.

Jednolity Plik Kontrolny JPK dla Microsoft Dynamics

W związku ze zmianą Ordynacji Podatkowej oferujemy spełniający wymogi ustawowe moduł Jednolity Plik Kontrolny one4all JPK do systemów rodziny Microsoft Dynamics.

Partnerstwo ze StreamLabs

Arcus SI podpisała umowę partnerską z dostawcą rozwiązań dla stacji telewizyjnych – doświadczoną, łotewską firmą StreamLabs. Tym samym staliśmy się jedynym dostawcą tych produktów w Polsce.

Arcus SI partnerem Jutel

W dniu 7 września 2016 roku Arcus SI podpisała umowę partnerską z firmą Jutel OY z Finlandii – producentem oprogramowania do produkcji i emisji programu radiowego.

Arcus partnerem dodatku "ABC nowowczesnych technologii"

Z przyjemnością informujemy, że Arcus jest partnerem dodatku „ABC nowoczesnych technologii”, załączonego do dzisiejszego wydania dziennika „Rzeczpospolita".