Aktualności

Usługi Arcus SI na rządowej platformie ZUCH

Z przyjemnością informujemy, że Arcus SI został pozytywnie zweryfikowany i zakwalifikowany do udziału w rządowym projekcie udostępniania usług chmurowych dla jednostek sektora publicznego, w ramach platformy ZUCH (System Zapewniania Usług Chmurowych) w kategorii Oprogramowanie Chmurowe.

Poznaj zaktualizowane do bieżących przepisów rozwiązanie one4all JPK_V7!

Od 1 października 2020 r. podatnicy zarejestrowani jako czynni podatnicy VAT będą zobowiązani do sporządzania nowego dokumentu JPK_VAT z deklaracją.

Dynamics 365 Migration Program

Poznaj korzyści z migracji do Microsoft Dynamics 365 i weź udział w programie!

Komunikat Zarządu Arcus Systemy Informatyczne Sp. z o.o. dotyczący COVID-19

W związku z aktualnym zagrożeniem epidemicznym spowodowanym koronawirusem (SARS CoV-2) informujemy, że stosując się do zaleceń WHO, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego przeszliśmy w tryb pracy zdalnej.

Microsoft Dynamics 365 w Chmurze

Z przyjemnością informujemy, że podpisaliśmy kolejną umowę na realizację projektu wdrożenia Zintegrowanego Systemu Informatycznego opartego na one4all i Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations w Chmurze!

Cyfrowa rewolucja u Klientów Grupy Arcus

Z przyjemnością informujemy, że w dodatku "Cyfrowa rewolucja w firmach i urzędach", przygotowanym przez redakcję dziennika Rzeczpospolita, zostały opisane innowacyjne rozwiązania z oferty Grupy Arcus, wraz z opiniami użytkujących je Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem!

Grupa Arcus: Banki w awangardzie innowacji

Grupa Arcus oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań optymalizujących procesy biznesowe dla wielu wymagających branż jak sektora bankowego. Miesięcznik Finansowy BANK opisał rozwiązania do faktoringu Novabase, oferowane przez naszą firmę. Zachęcamy do przeczytania artykułu.

ISC High Performance 2019 HPC

ISC High Performance 2019 HPC.

Bieraliśmy udział w największej w Europie konferencji poświęconej HPC.

Platforma ERP Microsoft Dynamics on Azure wdrożona na Poczcie Polskiej

Konsorcjum z udziałem Arcus SI zakończyło wdrożenie systemu ERP w Poczcie Polskiej SA. Ten imponujący pod względem rozmiarów i złożoności projekt to jedno z największych wdrożeń systemu Microsoft Dynamics.

Arcus SI z ofertą serwerową Sugon

Arcus SI został oficjalnym przedstawicielem marki Sugon na polskim rynku. Sugon jest światowym liderem rynku High Performance Computing. W ramach umowy partnerskiej Arcus SI rozszerzy swoją ofertę o wysokowydajne serwery, pamięć masową oraz rozwiązania chmurowe.

Arcus SI na EDU IT Trends

Arcus SI wziął udział w kolejnej edycji konferencji EDU IT Trends – Nowoczesne technologie dla uczelni wyższych. Tematem wiodącym były wymagania RODO (GDPR) oraz ich wpływ na zarządzanie uczelnią.

Rzeczpospolita o platformie one4all

Rzeczpospolita przygląda się zaletom zintegrowanego rozwiązania informatycznego one4all autorstwa Arcus SI.